KLİMA TEMİZLEYİCİ LİKİT

Aksesuarlar
45,00
45,00TL
Adet
- +
SEPETE EKLE ÖDEME SEÇENEKLERİ
  • ÜRÜN BİLGİSİ
  • TEKNİK ÖZELLİKLER
  • DOKÜMANLAR
  • YORUMLAR
ÜRÜN BİLGİSİ

Hayatımızı kolaylaştıran ürünlerden biri olan klimalar gittikçe yaygın bir kullanım alanına sahip olmaktadır. Her üründe olduğu gibi klimaların da temizlik ve bakımı insan sağlığı açısından çok önemlidir. Bu bakım profesyonel bir bakım olabileceği gibi günlük, pratik bir bakım da olabilir. UĞUR Pratik Klima Temizleyici, size, bu pratik bakım için ihtiyacınız olan tek üründür.

Klima iç üniteleri üzerindeki evaparatör olarak tabir edilen kısım üzerinde biriken toz partikülleri, nem ile birleşince bakteri oluşumuna sebebiyet verir. Klima her çalıştığında bu bakteriler ortama yayılır ve hastalıklara yol açabilir. Bunu önlemek için klima iç ünite üzerindeki filtreleri düzenli olarak temizlemek gerekir. Bu temizlik esnasında , UĞUR Pratik Klima Temizleyici filtrelerin alt yüzeyinde yer alan evaparatör üzerine püskürtülür ve etki etmesi için bir müddet beklenir. Temizlenen filtreler yerine takılır. Klima çalıştırıldığında ortama ferah bir koku verir. Hızlı ve pratik ferahlık için ise sadece klima iç ünitesinin üfleme yaptığı bölgeye püskürtmek ortamın havasını değiştirmek için yeterli olacaktır. 

Klimanın iç ünite kapağını kaldırarak filtreleri çıkarınız (çıkarmış olduğunuz filtreleri temizlemeniz tavsiye edilir), evaparatör üzerine püskürtünüz ve etki etmesi için bir müddet bekleyiniz.

Temizlediğiniz filtreleri tekrar yerine yerleştiriniz ve kapağı kapatınız. Hızlı temizlik ve ferahlık için iç ünite kapağını kaldırarak filtreler üzerine püskürtmek suretiyle de kullanabilirsiniz.

 

TEKNİK ÖZELLİKLER
DOKÜMANLAR

Videolar ve resimlerde yer alan ürünler örnektir. Uğur Soğutma A.Ş. haber vermeksizin tüm ürünlerin özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar.
YORUMLAR
Bu ürüne hiç yorum yapılmamış. İlk yapan siz olun.